П’ятеро юних фотографів представлятимуть Житомирщину на Всеукраїнській Фотовиставці до Дня Соборності України: «Україна – це ми!»

На конкурс надійшло майже 90 робіт – це творчі індивідуальні та колективні фотографії, які в художній формі розкривають тему фотовиставки та відтворюють задум автора.

Формат заходу – заочно-дистанційний. Умовами передбачено обмін фотографіями і привітаннями між учасниками Фотовиставки через зручні та доступні соціальні мережі.

Оцінюючи світлини, члени журі враховували у роботах відповідність тематиці, оригінальність ідеї, композиційне рішення, технічну майстерність, використання технічних прийомів.

«Видно, що старалися і діти, і їх керівники. Добре, що беруть участь у таких заходах, які формують у дітей почуття патріотизму, національної гідності. Багато робіт цікаві, продумані, відображають авторську позицію. Є роботи, скажімо так, стереотипні, хочеться, щоб учасники глибше перейнялися темою конкурсу. Адже Соборність – це не лише прапор і вишиванка», – розповідає член журі конкурсу, власник фотостудії “Іn.sky studio” Василь Славінський.

Погоджується з колегою і член журі Олександр Бражник, директор Малинського міського центру науково-технічної творчості: «Важливо, як фото впливає на різних рівнях сприйняття – емоційно, образно. Хочу відзначити світлину, де дівчинка малює прапор у себе на щоці, –  фоторобота змістовно наповнена, динамічна».

«Є справді сильні роботи – і ідейно, і технічно, з вдалим композиційним рішенням, правильною експозицією, колірним балансом», – зазначив Денис Константинов, член журі, фотограф.

За рішенням членів журі Житомирщину на Всеукраїнському етапі Фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!» представлятимуть:

Гончар Катерина, ЖМЦНТТУМ, Житомирська ТГ;

Остапчук Мар*яна, Коростенський міський ліцей №4, Коростенська ТГ;

Надводнюк Наталія, Попільнянський ліцей, Попільнянська ТГ;

Іщук Віктор, ЦПО для дітей та молоді ЖОР;

Панчук Сергій, Руднє-Городищенська гімназія, Новогуйвинська ТГ.

Дякуємо учасникам за активність! Вітаємо переможців!