30 вересня 2021 року у комунальному закладі позашкільної освіти «Обласний Центр ДЮТ» Житомирської обласної ради відбувся обласний семінар-практикум для керівників гуртків декоративно-прикладної творчості на тему «Мистецтво паперових перетворень». Захід розпочався із вітального слова заступника директора Читати далі …








