Педагоги обласного Центру позашкілля відзначили День Конституції

Педагоги обласного Центру ДЮТ відзначили День Конституції України у форматі квесту.

Навколо прилеглої території закладу позашкілля був розроблений маршрут спортивного орієнтування на місцевості. Учасники проходили дистанцію, яка складалася з 8 пунктів, де кожен робив відмітку компостером.

Всі педагоги отримали гарні результати і позитивні емоції.

Ідея проведення даного заходу належить завідувачу спортивно-туристського відділу Денису Константинову.