Педагоги обласного Центру ДЮТ відзначили День Конституції України у форматі квесту.
Навколо прилеглої території закладу позашкілля був розроблений маршрут спортивного орієнтування на місцевості. Учасники проходили дистанцію, яка складалася з 8 пунктів, де кожен робив відмітку компостером.
Всі педагоги отримали гарні результати і позитивні емоції.
Ідея проведення даного заходу належить завідувачу спортивно-туристського відділу Денису Константинову.




