Добрі монстрики, квіти із гофропаперу та супрематичні малюнки

Квітково-художня середа🌺🎨

Педагоги обласного Центру ДЮТ щодня вигадують нові корисні заняття для малечі👧🧒

У середу для вихованців гуртків організували майстер-клас із образотворчого мистецтва. Під час заняття діти познайомилися із творчістю українського художника-авангардиста Казимира Малевича. Результатом творчої зустрічі стали малюнки однієї із його супрематичних композицій🌈

Маленькі відвідувачі позашкільного закладу малювали не лише на папері, але й у комп’ютерних програмах, зокрема, опанували графічний редактор Paint💻🖱️

Частина вихованців приєдналася до майстер-класу, де навчали виготовляти квіти із гофрованого паперу. Учасники заняття із задоволенням презентують авторські роботи своїм найріднішим – мамам👩‍👦‍👦

Тим часом на подвір’ї Центру діти бавилися, створюючи веселих добрих монстриків 👻

Яскравий настрій середи сформували завідувач відділом Марія Завірюха, методист Юлія Геля та керівники гуртка “Образотворче мистецтво” Тетяна Кирилюк та Юлія Кеснер👏

Далі буде🤩

#дозвілля_ОЦДЮТ