Спортивно-туристське заняття

Педагоги обласного Центру ДЮТ провели спортивно-туристське заняття🧗‍♂️⛰️

Участь у заході взяли здобувачі освіти 5, 6, та 7 класів. Діти вивчали та проходили доволі складний пішохідний етап – навісну переправу. Також учасники заняття вчилися орієнтуватися на місцевості за допомогою карти та компасу та швидко знаходити задані контрольні пункти.

Паралельно працювала інша команда. Діти вивчали пластовий впоряд – засіб, побудований за принципом військового підпорядкування, що координуєповедінку окремих осіб чи відділів для здійснення спільних завдань. Також учасники зібрання опановували навички стрільби.

Заняття організували та провели Денис Константинов, Олег Шевцов, Віталій Святненко, Людмила Валієва та Інна Євменчук.

#дозвілля_ОЦДЮТ