Квітково-художня середа![]()
![]()
Педагоги обласного Центру ДЮТ щодня вигадують нові корисні заняття для малечі![]()
![]()
У середу для вихованців гуртків організували майстер-клас із образотворчого мистецтва. Під час заняття діти познайомилися із творчістю українського художника-авангардиста Казимира Малевича. Результатом творчої зустрічі стали малюнки однієї із його супрематичних композицій![]()
Маленькі відвідувачі позашкільного закладу малювали не лише на папері, але й у комп’ютерних програмах, зокрема, опанували графічний редактор Paint![]()
![]()
Частина вихованців приєдналася до майстер-класу, де навчали виготовляти квіти із гофрованого паперу. Учасники заняття із задоволенням презентують авторські роботи своїм найріднішим – мамам![]()
Тим часом на подвір’ї Центру діти бавилися, створюючи веселих добрих монстриків ![]()
Яскравий настрій середи сформували завідувач відділом Марія Завірюха, методист Юлія Геля та керівники гуртка “Образотворче мистецтво” Тетяна Кирилюк та Юлія Кеснер![]()
Далі буде![]()



