Обласний етап фотовиставки «Україна – це ми!»

21 січня 2022 року у обласному Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся обласний етап фотовиставки «Україна – це ми!». Конкурс був приурочений до Дня Соборності України.

Участь у заході взяли здобувачі освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти віком від 6 до 18 років із понад 30-ти територіальних громад Житомирщини.

Загалом журі переглянули та оцінили більше сотні дитячих фотографій.

Результати обласного етапу фотовиставки «Україна – це ми!»

Дипломи І ступеня здобули:

  • Юлія Дзюбенко, Новогуйвинська гімназія, Новогуйвинська ТГ
  • Олексій Гонта, ЗОШ І-ІІІ ступенів №12, Бердичівська ТГ

Дипломи ІІ ступеня здобули:

  • Олександра Сушицька, Бердичівський навчально-виховний комплекс № 4, Бердичівська ТГ
  • Роксана Коломієць, Видиборський ліцей, Черняхівська ТГ
  • Анастасія Громова, гурток «Юні журналісти» КЗ «Центр учнівської творчості», Любарський ліцей №2, Любарська ТГ

Дипломи ІІІ ступеня здобули:

  • Кароліна Єзірковська, Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, ЗОШ №21 м. Житомира, Житомирська ТГ
  • Артем Козачок, КЗ «Центр учнівської творчості», Стрижівський ліцей, Любарська ТГ
  • Софія Єфіменко, Новогуйвинська гімназія, Новогуйвинська ТГ