21 січня 2022 року у обласному Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся обласний етап фотовиставки «Україна – це ми!». Конкурс був приурочений до Дня Соборності України.
Участь у заході взяли здобувачі освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти віком від 6 до 18 років із понад 30-ти територіальних громад Житомирщини.
Загалом журі переглянули та оцінили більше сотні дитячих фотографій.


Результати обласного етапу фотовиставки «Україна – це ми!»
Дипломи І ступеня здобули:
- Юлія Дзюбенко, Новогуйвинська гімназія, Новогуйвинська ТГ
- Олексій Гонта, ЗОШ І-ІІІ ступенів №12, Бердичівська ТГ
Дипломи ІІ ступеня здобули:
- Олександра Сушицька, Бердичівський навчально-виховний комплекс № 4, Бердичівська ТГ
- Роксана Коломієць, Видиборський ліцей, Черняхівська ТГ
- Анастасія Громова, гурток «Юні журналісти» КЗ «Центр учнівської творчості», Любарський ліцей №2, Любарська ТГ
Дипломи ІІІ ступеня здобули:
- Кароліна Єзірковська, Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, ЗОШ №21 м. Житомира, Житомирська ТГ
- Артем Козачок, КЗ «Центр учнівської творчості», Стрижівський ліцей, Любарська ТГ
- Софія Єфіменко, Новогуйвинська гімназія, Новогуйвинська ТГ


