Спортивно-креативна середа У обласному Центрі ДЮТ триває організація дозвілля дітей. 23 червня керівник гуртка “Юні мовознавці” Ольга Кулик провела захоплююче творче заняття. Діти проходили місію, виконуючи різні завдання: танцювали, наче шалені їжачки, стрибали, знаходили пари Читати далі …








