Спортивно-креативна середа![]()
У обласному Центрі ДЮТ триває організація дозвілля дітей. 23 червня керівник гуртка “Юні мовознавці” Ольга Кулик провела захоплююче творче заняття. Діти проходили місію, виконуючи різні завдання: танцювали, наче шалені їжачки, стрибали, знаходили пари предметам, співали, бігали, розгадували загадки, а ще демонстрували, як полює та їсть сметану кіт і як страус ховає голову в пісок трьома різними способами.
Керівник хореографічного гуртка Поліна Стадник провела урок танців з елементами спортивної акробатики![]()
![]()
Також у середу діти виготовляли модель автівки із паперу![]()


