30 вересня 2021 року у Центрі ДЮТ відбудеться семінар-практикум «Мистецтво паперових перетворень»

30 вересня 2021 року у комунальному закладі позашкільної освіти «Обласний Центр ДЮТ» Житомирської обласної ради буде проведено обласний семінар-практикум для керівників гуртків декоративно-прикладної творчості на тему «Мистецтво паперових перетворень».

У межах семінару-практикуму відбудуться майстер-класи «Квіткові мотиви в техніці «квілінг» та «Виготовлення квітів в паперовому тисненні, згинанні».

Учасники заходу відвідають Житомирський державний університет імені Івана Франка з метою ознайомлення з дипломними роботами студентів кафедри образотворчого мистецтва та дизайну.

Впродовж семінару заплановано проведення круглого столу з питань організації та проведення обласної виставки-конкурсу «Паперовий світ».