Завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (МАН) України у 2022 році. Цьогоріч до всеукраїнського етапу організатори долучили не тільки переможців, а й призерів обласних етапів, щоб максимально підтримати прагнення кожної дитини досліджувати й презентувати свої здобутки. У фінал пройшла рекордна кількість проєктів – 1567.
20 учасників із Житомирщини здобули ІІ та ІІІ місця:
«Дякуємо організаційному комітету, всім учасникам, їхнім науковим керівникам. Завдяки злагодженій роботі вдалося провести цей інтелектуальний конкурс в умовах війни. Робота юних дослідників – це боротьба, зокрема, й на освітньому фронті», – прокоментувала керівник обласного Центру ДЮТ Марія Бовсуновська.
Урочисту церемонію закриття ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН можна переглянути за наступним посиланням: