Відбувся обласний етап конкурсу екскурсоводів «Край, в якому я живу».
Участь у заході взяли юні екскурсоводи військово-історичних та краєзнавчих музеїв при закладах освіти.
Конкурсанти презентували оглядову екскурсію музеєм на електронних носіях та надавали її текстовий опис.
Цьогоріч на конкурс надійшло 12 робіт.

Члени журі визначили переможців у двох напрямах.
«Військово-історичний профіль»:
I місце: Черниш Анна, Івановицький ліцей, 9 клас, Пулинська ТГ, робота «Україна переможе».
«Краєзнавчий профіль»:
I місце: Савченко Крістіна, Високопічський ліцей, Тетерівська ТГ, робота «Топоніміка нашого краю».
Засновником та ідейним натхненником конкурсу «Край, в якому я живу» є Анастасія Григор’єва. У 2009 році, як методист краєзнавчо-екскурсійного напряму, Анастасія Петрівна запропонувала організувати і щорічно проводити на Житомирщині обласний конкурс юних екскурсоводів. Ця ініціатива знайшла підтримку і уже з 2017 року конкурс став всеукраїнським.
Оцінюючи цьогорічні роботи обласного етапу конкурсу, Анастасія Григор’єва зауважує, що вони не такі чисельні, як у минулі роки та дещо слабші. Пояснює це об’єктивними причинами, зокрема, війною: «Тривалий час діти навчалися дистанційно і це, звісно, ускладнює підготовку юних екскурсоводів. Також члени журі сьогодні зробили висновки про необхідність зустрічі із керівниками музеїв уже в очному форматі. Ми підготуємо зауваження, що виникли в процесі перегляду конкурсних робіт, та рекомендації для подальшої роботи».
