До Міжнародного дня музеїв Центр позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради провів конкурс буклетів музеїв при освітніх закладах.
На конкурс надійшло 20 буклетів, у яких учасники презентували музеї історичного, мистецького, природничого та науково-технічного профілів у своїх закладах освіти.

Буклет – інформація про заклад, розміщена на одному аркуші, складеному по згинах один чи кілька разів. Це одне із найбільш вживаних поліграфічних видань, найпростіше за формою виготовлення та доступне за ціною. Їх призначення – інформаційне, іміджове та рекламне.
«Неочікувана для мене кількість учасників, дуже приємно, що при школах діють музеї. І це надзвичайно приємно, адже діти цікавляться історією свого краю. Сьогодні побачив, як учасники, які не мають спеціальної фахової освіти, можуть робити такі цікаві, оригінальні і за конструкцією, і за змістом матеріали, що розповідають про їх музей», – розповідає член журі конкурсу, доцент кафедри журналістики, реклами та PR Житомирського державного університету імені Івана Франка Андрій Близнюк.
При оцінюванні буклетів члени журі враховували їх якість, оригінальність, лаконічність подачі інформації, дизайн, читабельність шрифтів, наявність фотографій та загальний зміст видання.
За результатами конкурсу переможцями стали Заволока Аміна і Ревнюк Анжеліка, вихованки гуртка «Цифрова фотографія/PHOTOAMATOR», ЦПО для дітей та молоді ЖОР, буклет «Музейна зала Івана Огієнка Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка Житомирської обласної ради».
Дякуємо учасникам за активність! Вітаємо переможців!