Онлайн-конференція для керівників гуртків декоративно-ужиткового профілю

Онлайн-конференція для керівників гуртків декоративно-ужиткового профілю

20 cічня 2021 року на базі Комунального закладу позашкільної освіти «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради було проведено онлайн-конференцію для керівників гуртків декоративно-ужиткового профілю закладів позашкільної освіти у якій взяли участь 60 педагогів.

Учасників конференції привітала в. о. директора КЗПО «Обласний Центр ДЮТ» Марія БОВСУНОВСЬКА, яка висловила вдячність за плідну педагогічну роботу в особливих умовах та побажала успіхів у реалізації творчих проєктів у 2021 році.

Онлайн-конференція для керівників гуртків декоративно-ужиткового профілю
Онлайн-конференція для керівників гуртків декоративно-ужиткового профілю

20 cічня 2021 року на базі Комунального закладу позашкільної освіти «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради було проведено онлайн-конференцію для керівників гуртків декоративно-ужиткового профілю закладів позашкільної освіти у якій взяли участь 60 педагогів.

Учасників конференції привітала в. о. директора КЗПО «Обласний Центр ДЮТ» Марія БОВСУНОВСЬКА, яка висловила вдячність за плідну педагогічну роботу в особливих умовах та побажала успіхів у реалізації творчих проєктів у 2021 році.

Онлайн-конференція для керівників гуртків декоративно-ужиткового профілю
Онлайн-конференція для керівників гуртків декоративно-ужиткового профілю

Методист Обласного Центру Людмила ГОРДІЄНКО висвітлила питання щодо організаційно-методичного забезпечення участі вихованців закладів позашкільної освіти в обласних виставках-конкурсах.

Онлайн-конференція для керівників гуртків декоративно-ужиткового профілю
Онлайн-конференція для керівників гуртків декоративно-ужиткового профілю

Марія ШУСТОВА, медіаторка, психологиня Житомирської міської гуманітарної гімназії № 23 ім. М. Очерета презентувала матеріали та практичні поради щодо вміння педагогів турбуватися про себе, відновлювати внутрішній баланс та вміти жити у гармонії зі світом.

Учасники конференції висловили вдячність організаторам, а також побажання щодо зміни форм проведення заходів, їх якісного змісту та наповнення.