Ініціатива реалізується Міністерством розвитку громад та територій України, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України у співпраці з Данським енергетичним агентством. Метою кампанії є інформування громадян про реальні приклади та переваги розумного споживання енергії – Читати далі …








