Захід проходив у лісовому масиві поблизу села Дениші. Участь у Чемпіонаті взяли 16 команд з шести областей України – Житомирської, Київської, Тернопільської, Дніпропетровської, Миколаївської, Полтавської та міста Києва.

Житомирщину представляли команда м. Звягель (тренер Олег Примак), команда з Брусилова (тренер Андрій Заєць) і команда житомирського турклубу «Фортекс» (тренер Лариса Уланова).

Загалом змагалися блтзько 100 учасників 2010-2013 років народження.
«Ці змагання ми присвятили Віталію Святненку і Антону Ніколаєву, педагогам-туристам, які загинули, захищаючи Батьківщину від російського ворога. Вони назавжди у нашій пам’яті. І ми продовжуємо справу, яку вони так любили. В Україні війна і навички, які отримують у спортивному туризмі, сьогодні є життєвоважливими»,– зазначив заступник директора з навчально-методичної роботи Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Олександр Наровлянський.

Юні туристи змагалися на дистанціях ІІ та ІІІ класу складності. Перемогу виборювали на дистанціях «Крос похід» та «Смуга перешкод».

Загальну командну першість на дистанції ІІ класу здобула команда м.Бориспіль (Київська область), на дистанції ІІІ класу кращою була команда з Полтавщини. Житомирська команда «Фортекс» виборола першість на дистанції «Крос-похід» ІІ класу.