До Міжнародного дня захисту дітей у Центрі позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради відбувся XVІ обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я».
На конкурс надійшло майже 140 творчих робіт. Це – плакати, світлини, відеоролики міні-композицій, спрямовані на популяризацію переваг здорового способу життя, формування у молоді безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих, відображення духовних цінностей і традицій народу в поєднанні з сучасними тенденціями розвитку культури та мистецтв.

Захід проходив заочно, члени журі переглядали роботи і оцінювали переможців у трьох номінаціях.
Номінація «Огляд-конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій»:
абсолютний переможець – «Драйв», Попільнянський ліцей, Полільнянська ТГ.
Номінація «Конкурс плакатів»:
абсолютний переможець – Бабушко Олена, Попільнянський ліцей, Попільнянська ТГ.

Номінація «Конкурс фоторобіт»:
абсолютний переможець - Надводнюк Наталія, Попільнянський ліцей, Попільнянська ТГ.
Дякуємо учасникам за активність! Вітаємо переможців!