17 команд змагалися у Чемпіонаті області зі спортивного туризму

17 команд виборювали першість у 22-му Чемпіонаті Житомирської області зі спортивного (пішохідного) туризму у закритих приміщеннях.

Змагання проходили на базі Стрибізького ліцею Курненської сільської ради.

Участь у Чемпіонаті взяли спортсмени із 9 територіальних громад.

Переможців визначали у двох вікових групах: молодшій (2010 – 2012 р.н.) і старшій (2007 – 2009 р.н.).

 Молодша група:

І місце – Радомишльська ТГ;

ІІ місце – м.Житомир (турклуб «Фортекс»);

ІІІ місце – Глибочицька ТГ.

Старша група:

І місце – Брусилівська ТГ;

ІІ місце – Стрибізький ліцей Курненської сільської ради;

ІІІ місце – м. Житомир (турклуб «Фортекс»).