17 команд виборювали першість у 22-му Чемпіонаті Житомирської області зі спортивного (пішохідного) туризму у закритих приміщеннях.
Змагання проходили на базі Стрибізького ліцею Курненської сільської ради.

Участь у Чемпіонаті взяли спортсмени із 9 територіальних громад.
Переможців визначали у двох вікових групах: молодшій (2010 – 2012 р.н.) і старшій (2007 – 2009 р.н.).

Молодша група:
І місце – Радомишльська ТГ;
ІІ місце – м.Житомир (турклуб «Фортекс»);
ІІІ місце – Глибочицька ТГ.
Старша група:
І місце – Брусилівська ТГ;
ІІ місце – Стрибізький ліцей Курненської сільської ради;
ІІІ місце – м. Житомир (турклуб «Фортекс»).


