Відомі переможці обласного етапу Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської та студентської молоді «Південно-Східна Україна: зі стародавності у XXI століття»

Конкурсанти досліджували історичні процеси, факти життя і діяльність історичних постатей, які брали участь у державотворенні, збирали фото та відеоматеріали для навчального фільму.

Журі оцінювало 11 робіт.

Серед тем, обраних учасниками, зокрема, історія палацу Терещенків-Уварових, костел Картелітів Босих, житомирські підземелля. Постать Івана Огієнка стала предметом досліджень у кількох роботах, як і тема Голодомору.

Переможцями обласного етапу конференції стали учні Ліцею № 7 міста Житомира імені Валерія Вікторовича Бражевського – Гуменюк Анастасія, Карпенко Андрій, Кузьменко Каміла, Ільченко Анна (відеоробота «Врятувати від забуття. Палац Наталії Терещенко-Уварової на Житомирщині») та учениця Ліцею № 34 Сулима Катерина (робота «Причини Голодомору 1932-1933 р. Як нас нищили»). Вони представлятимуть Житомирщину на всеукраїнському етапі у двох секціях відповідно – «Україна туристсько-краєзнавча засобами STEM-технологій» та «Істрія Південно-Східної України ХХ-ХХІ столітті».