Відбулася звітно-виборча конференція обласної ради учнівського самоврядування.
Захід проводиться з метою розвитку системи учнівського самоврядування, посилення координації діяльності шкільних формувань у територіальних громадах області.
Учасники звітували про роботу органу учнівського самоврядування у територіальних громадах за 2022-2023 навчальний рік та обрали голову і керівного складу обласної ради учнівського самоврядування на 2023-2024 н.р. в комісіях.

За результатами голосувань головувати в обласній раді учнівського самоврядування буде Бондар Владислав.
Заступник голови обласної ради учнівського самоврядування – Ніщук Дарина.
Керівник комісії з питань захисту прав дітей та допомоги в проблемних ситуація – Юр’єва Карина.
Керівник комісії з питань загальної та позашкільної комісії – Гук Ліна.
Керівник комісії з питань преси та інформації – Макарова Вероніка.
Керівник комісії з питань спорту та здорового способу життя – Корзун Соломія. Керівник комісії з питань екології та краєзнавства – Камінський Максим. Керівник комісії з питань культури, духовного розвитку та дозвілля – Кучерук Софія.

У рамках конференції відбулося і засідання координаторів учнівського самоврядування.

А ще учасники заходу побували з екскурсією в Житомирській обласній раді – центрі прийняття рішень, що стосуються нашого регіону.

