Відбувся 21-й Чемпіонат Житомирської області зі спортивного туризму серед юніорів

Захід проходив протягом трьох днів – 3-5 березня і, традиційно, у селі Стрибіж Курненської громади. Участь у змаганнях взяли 70 учасників у складі 14 команд.

Цьогоріч юні спортсмени виборювали перемогу у старшій віковій групі (2006-2008 року народження) та у молодшій (2009-2011 р.н). Змагання проходили на двох дистанціях – особистій смузі перешкод та командній.

Першість у молодшій віковій групі здобули:

I місце – Студеницький ліцей, Глибочицької ТГ;

II місце – команда “Оптиміст”, Романівської ТГ;

III місце – команда Радомишльської ТГ.

Переможцями у старшій віковій групі стали:

I місце – команда “Оптиміст-Мандрівник” Романівської ТГ;

 II місце – команда Стрибізького ліцею Курненської ТГ;

III місце – команда Радомишльської ТГ.

Завідувач спортивно-туристського відділу обласного Центру дитячої та юнацької творчості Денис Константинов відзначив достойний рівень підготовки спортсменів: «Є команди, що вперше брали участь у таких змаганнях, і відразу здобули перемогу. Діти – задоволені. Важливо, що у воєнний час вони мають можливість тренуватися, випробовувати свої сили у змаганнях, а їх наставники у таких заходах  мають змогу ділитися досвідом і напрацюваннями».