Відбувся обласний конкурс есе «Яким я бачу сучасний музей».
Учасники у конкурсних творах аналізували роботу і стан музеїв, які відвідували, розповідали про музейні заклади свого населеного пункту чи навчального закладу. І головне – пропонували власні ідеї покращення роботи музеїв.
Як розповіла завідувач краєзнавчо-екскурсійного відділу обласного Центру дитячої та юнацької творчості Ольга Бурдейна, діти усвідомлюють важливу роль музеїв та активно долучаються до обговорення питаннь їх модернізації: «Більшість конкурсантів висловлюють думку про те, що сьогодні музеї обов’язково мають використовувати сучасні технології, які допомагатимуть краще сприймати матеріал. Важливо, щоб ці заклади стали інтерактивними і відвідувач не був відстороненим глядачем. Темою багатьох есе стало й те, яким має бути музей, що виствітлюватиме тему російсько-української війни».
Члени журі оцінили 54 конкурсні роботи і визначили переможців у двох вікових категоріях.
Вікова категорія 11-14 років:
I місце: Фурман Віталіна, Кулішівський ліцей, 9 клас, Ємільчинська ТГ.
Вікова категорія 15-18 років:
I місце: Савченко Крістіна, Високопічський ліцей, 11 клас, Тетерівська ТГ.
КЗПО “Обласний Центр ДЮТ” Житомирської обласної ради висловлює щиру вдячність кафедрі суспільних наук Поліського національного університету за співпрацю у проведенні конкурсу.

Дякуємо учасникам за активність! Вітаємо переможців!