Визначено переможців обласного етапу конкурсу туристично-краєзнавчих маршрутів “Мандруй рідним краєм”

Відбувся обласний етап конкурсу туристично-краєзнавчих маршрутів “Мандруй рідним краєм”.

Цьогоріч на конкурс надійшла 31 робота.

Визначали переможців у двох номінаціях.

Номінація “Край в якому я живу”:

Абсолютний переможець: Бенцій Даніїл, Кікеньова Вероніка, Бердичівська ТГ

https://bit.ly/3DudHQz

1 місце: Вербіцька Анастасія, Мамчич Анастасія, Рогальська Аліна, Ткаченко Олександра, Ковтонюк Вікторія, Любарська ТГ.

https://bit.ly/3NqY9S4

Номінація “Герої серед нас”:

Абсолютний переможець: Зеленко Єлизавета, Бердичівська ТГ.

https://bit.ly/3zCis9L

1 місце: Грищук Дмитро, Житомирська ТГ.

https://bit.ly/3TUvEyG

“Мандруй рідним краєм”

Член журі конкурсу Анастасія Григор’єва відзначила високу якість робіт: “Дивовижні, цікаві, неординарні. Саме такі слова хочеться сказати про тематику конкурсних робіт «Мандруй рідним краєм» у 2022 році. Стартував конкурс у 2019 році і зараз впевнено можна стверджувати, що він набирає обертів: за кількістю учасників, за різноманітністю тематики, за способом пересування на маршруті. Якщо раніше це був переважно пішохідний чи автотуризм, то зараз учасники пропонують маршрути для мандрівок велосипедом, скутером. Змінюються і способи зйомки, наприклад, зйомка з висоти пташиного польоту. Свого часу український філософ Григорій Сковорода сказав, що майбутнім ми маримо, а сучасним гордуємо, ми прагнемо до того, чого немає, нехтуємо тим, що є… Житомирщина – край унікальний, але, на жаль, є місця, пам’ятки занедбані, які можуть зникнути назавжди. Дуже приємно, що юні учасники конкурсу про такі місця розповідають та порушують питання щодо їх відбудови. І, можливо, вони стануть тим поколінням, яке ці унікальні пам’ятки відновить”.

“Мандруй рідним краєм”
“Мандруй рідним краєм”

Вітаємо переможців конкурсу!