Визначено переможців обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

Визначено переможців обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

У зв’язку з воєнним станом захід проходить заочно.

Цьогоріч у конкурсі змагалися 332 учасники. У обласному фестивалі-конкурсі взяли участь здобувачі освіти закладів середньої та позашкільної освіти віком від 11 до 18 років, які активно займаються творчою діяльністю і є переможцями заходів проведених в територіальних громадах.

«Молодь обирає здоров’я

Журі оцінювало роботи і визначало переможців у трьох номінаціях.

Огляд-конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій:

Гран-прі: Попільнянська ТГ. “Драйв”

1 місце: Коростенська ТГ. “Шанс”

Конкурс плакатів:

Гран-прі: Попільнянська ТГ. “Драйв”

1 місце: Райгородоцька ТГ. Пасічник Марія

Конкурс фоторобіт:

Гран-прі: Коростенська ТГ “Шанс”

1 місце: Коростишівська ТГ. Іванова Аліна , Ніколайчук Віктор.

Вітаємо переможців конкурсу!

“Молодь обирає здоров’я”
“Молодь обирає здоров’я”