Визначено переможців обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».
У зв’язку з воєнним станом захід проходить заочно.
Цьогоріч у конкурсі змагалися 332 учасники. У обласному фестивалі-конкурсі взяли участь здобувачі освіти закладів середньої та позашкільної освіти віком від 11 до 18 років, які активно займаються творчою діяльністю і є переможцями заходів проведених в територіальних громадах.

Журі оцінювало роботи і визначало переможців у трьох номінаціях.
Огляд-конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій:
Гран-прі: Попільнянська ТГ. “Драйв”
1 місце: Коростенська ТГ. “Шанс”
Конкурс плакатів:
Гран-прі: Попільнянська ТГ. “Драйв”
1 місце: Райгородоцька ТГ. Пасічник Марія
Конкурс фоторобіт:
Гран-прі: Коростенська ТГ “Шанс”
1 місце: Коростишівська ТГ. Іванова Аліна , Ніколайчук Віктор.
Вітаємо переможців конкурсу!

