У День Незалежності України педагоги обласного Центру дитячої та юнацької творчості поклали квіти до пам’ятника діячам українського національно-визвольного руху Миколі Сціборському та Омеляну Сенику.
“На цьому місці, на подвір’ї Спасо-Преображенського Собору поховані борці за волю України, яких у 1941 році вбили противники української державності. Кожна історична подія є для нас уроком. Сьогодні українські сини й доньки гинуть у війні із російськими загарбниками. Але Україна переможе, тому що правда за нами! Мирного неба, з Днем Незалежності”, – звернулася до колег керівник обласного Центру ДЮТ Марія Бовсуновська.


