Збірна команда Житомирської області здобула І місце на Всеукраїнських змаганнях з судномодельного спорту

Збірна команда Житомирської області здобула І місце на Всеукраїнських змаганнях з судномодельного спорту.

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніорів) з судномодельного спорту («NS» – моделі до 600мм) були проведені УДЦПО в місті Києві та тривали з 13 по 22 липня 2022 року. Захід був присвячений Дню Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Участь у змаганнях взяли команди закладів позашкільної освіти та інших закладів, установ, організацій, що отримали виклик від Українського державного центру позашкільної освіти.

Представники з Житомирської області достойно представили свої команди, розповів суддя змагань, керівник судно-модельного гуртка  Центру ДЮТ в Стриївській ТГ, Житомирської області, Новоград-Волинського району Володимир Василенко.

«Я не вперше беру участь у суддівстві цього конкурсу, але цьогоріч вперше він проводився онлайн, тому були труднощі: керівникам гуртків у підготовці, а суддям в оцінюванні, адже ми могли бачити лише фото, не всі вони були гарної якості, щоб добре розгледіти усі деталі моделей. Збірна команда від Житомирщини отримала першість завдяки сумлінній підготовці керівників гуртків, які серйозно поставилися до участі у змаганнях і разом із своїми вихованцями підготували та представили моделі. Найкращими були моделі Радомишльської станції юних техніків, керівник Сергій Зубчик, його вихованці вибороли найбільше перших місць. Теж відмічу військовий корабель учасників із Коростишева – крейсер Варяг і підводний човен з Бердичева, керівник Євгеній Криворучко», – розповів Володимир Василенко.

Протоколи змагань можна переглянути за наступним покликанням:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1QnHXQ1jZFfwrk9HNAYu-Z_x1BwdIb5ks7YfL4ZZD0jQ/edit?usp=sharing

Змагання були проведені відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2022 рік.