17 червня відбудеться воркшоп на тему «Квіти моєї мрії»

17 червня 2022 року у обласному Центрі дитячої та юнацької творчості відбудеться воркшоп на тему «Квіти моєї мрії»🌼🌸🏵️

Запрошуємо здобувачів освіти закладів загальної середньої і позашкільної освіти приєднатися до творчого заходу.

Воркшоп буде проведено у форматі онлайн/офлайн. Підключення відбудеться на платформі Googlе Meet о 12.30 год за посиланням👇
https://meet.google.com/adr-aosg-prg

Для участі необхідно підготувати гофрований папір різних кольорів, клей, ножиці, нитки та дерев’яні бамбукові палички або дріт.