Кольоровий понеділок![]()
Яскраве дозвілля вихованців обласного Центру дитячої та юнацької творчості триває![]()
Тиждень розпочався із активних ігор у вигляді естафети з м’ячем![]()
та барвистих малюнків на асфальті
Розваги для дітей організувала завідувач науково-технічного відділу Дар’я Самаріна.
Малюнки створювали не лише на вулиці, але й в приміщенні позашкільного закладу. Керівник гуртка Тетяна Кирилюк познайомила дітей із однією з найдавніших галузей образотворчого мистецтва – анімалістичним жанром. Майстер-клас завершився створенням дивовижного папуги![]()
Колоритний понеділок продовжився заняттям
від заступниці директора з навчально-методичної роботи Наталії Пантус. Діти дізналися про властивості паперу і виготовили квіткове волосся для чарівної мавки![]()




