Розпочався черговий тиждень активного дозвілля у обласному Центрі ДЮТ

Кольоровий понеділок🌈

Яскраве дозвілля вихованців обласного Центру дитячої та юнацької творчості триває🤩

Тиждень розпочався із активних ігор у вигляді естафети з м’ячем⚽⛹️ та барвистих малюнків на асфальті👭 Розваги для дітей організувала завідувач науково-технічного відділу Дар’я Самаріна.

Малюнки створювали не лише на вулиці, але й в приміщенні позашкільного закладу. Керівник гуртка Тетяна Кирилюк познайомила дітей із однією з найдавніших галузей образотворчого мистецтва – анімалістичним жанром. Майстер-клас завершився створенням дивовижного папуги🦜

Колоритний понеділок продовжився заняттям

від заступниці директора з навчально-методичної роботи Наталії Пантус. Діти дізналися про властивості паперу і виготовили квіткове волосся для чарівної мавки🌿

#дозвілля_ОЦДЮТ