Керівники гуртків обласного Центру ДЮТ Микола Оверківський та Сергій Русецький провели триденні навчально-тренувальні збори зі спортивного орієнтування.
Впродовж зібрання діти навчались орієнтуватися на місцевості з картою
та компасом, розпалювати вогнище
та готувати їжу на ньому
, ставити намети та організовувати ночівлю в них![]()

