Свято весни у Вроцлаві для українських дітей

Вихованці обласного Центру дитячої та юнацької творчості разом з іншими українськими дітками, яких батьки вивезли від війни до Польщі, взяли участь у відзначенні Свята Першого дня весни у Вроцлаві.

Захід відбувся 21 березня 2022 року. Польські діти знайомилися з маленькими українцями та висловлювали свою підтримку🇺🇦🇵🇱