24 вересня Житомирським територіальним відділенням МАН була проведена онлайн-зустріч із педагогічними працівниками Житомирській області.
Під час заходу педагоги обговорили реєстрацію нових і перереєстрацію діючих наукових товариств Житомирського територіального відділення Малої академії наук України.
Завідуюча відділом дослідно-експериментального напряму обласного Центру ДЮТ Людмила Золотюк пояснила освітянам особливості створення статуту, оформлення нормативних базових документів для реєстрації нових та перереєстрації діючих наукових товариств. Педагогам повідомили про терміни проведення конкурсів і турнірів МАН.


«Головними завданнями районних та міських наукових товариств є розвиток і підтримка здібних, обдарованих, талановитих учнів, створення умов для їхнього творчого, інтелектуального самовдосконалення та гармонійного розвитку загалом. Наша мета – залучити здобувачів освіти до пошукової, експериментальної роботи в різних галузях науки і техніки та до творчої самореалізації», – зауважила керівник обласного Центру ДЮТ Марія Бовсуновська.

Під час онлайн-зустрічі заступник директора з навчально-методичної роботи обласного Центру ДЮТ Наталія Пантус продемонструвала учасникам світлини та поділилася враженнями про семінар-практикум «Ключові цілі та завдання розвитку Малої академії наук України».
«Рівень організації освітнього процесу, на який зорієнтована МАН України, – надзвичайно високий та потужний. Ми маємо докласти максимум зусиль у напрямку самоосвіти, саморозвитку і, звичайно, пошуку джерел фінансування. Освітній простір, зокрема, позашкільний, у якому ми перебуваємо, потребує величезної модернізації, організаційно-методичного перезавантаження та влиття фінансів. Це посприятиме якісному змісту та додатковим можливостям дітям у реалізації їхніх мрій», – розповіла Наталія Пантус.

Подання офіційно оформлених заяв закладу освіти на реєстрацію наукових товариств здійснюватиметься до 01 жовтня 2021 року включно, повідомили під час заходу.