Колектив Центру позашкілля приєднався до Всесвітньої акції прибирання «World Cleanup Day»

Педагогічний гурт Центру дитячої та юнацької творчості та Центру туризму і краєзнавства приєдналися до Всесвітньої акції прибирання. Озброївшись мітлами, граблями та іншими знаряддями праці, працівники взялися прибирати прилеглу територію.

Керівник Центру дитячої та юнацької творчості Марія Бовсуновська переконана, що прибирання – не лише вдала інвестиція у екологічне майбутнє, але й можливість згуртувати колектив.

«Будь-які грандіозні досягнення розпочинаються із маленьких кроків. Ми хочемо показати, що кожен може зробити дуже багато на шляху до порятунку планети від сміття. Сьогодні наші працівники зробили свій маленький вклад, щоб очистити прилеглу територію від засмічення. Своїм прикладом ми прагнемо підвищити екосвідомість спільноти та залучати людей до активного процесу. Давайте разом покладемо край  засміченню наших міст, країни, планети», – прокоментувала акцію Марія Бовсуновська.

Участь у заході взяли усі працівники КЗПО «Обласний Центр ДЮТ» ЖОР та КЗПО «ОЦТКУМ» ЖОР. Юлія Мироненко – одна із найбільш активних учасниць акції. Вона працювала не покладаючи рук. 

«Під час прибирання була дружня атмосфера, ми весело та злагоджено попрацювали. Територія у нас – велика, але нас багато, тому все швидко прибрали. Насправді, я обожнюю прибирати, тому що живу у приватному будинку і прибирання на вулиці є моїм щоденним заняттям», – розповіла Юлія Мироненко.

Ганна Івченко на прибирання прийшла із домашньою улюбленицею Мей-Лі, яка надихала свою власницю на активну працю.

«Мей-Лі – китаянка, що у перекладі із китайської означає «Красуня». Вона мені не допомагала, але була присутня, тому мені було веселіше. Загалом екологічна акція була неймовірно цікава, нам надзвичайно сподобалося. А ще виникають приємні відчуття від результатів прибирання. Спільна праця об’єднує, згуртовує колектив. А ще ми даємо гарний приклад нашим вихованцям гуртків, які розуміють, що природу потрібно берегти, а навколишнє середовище треба прибирати», – зауважила Ганна Івченко.

Прибирання прилеглої території закладів позашкілля відбулося із дотриманням соціальної дистанції та правил техніки безпеки.

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» традиційно об’єднує мільйони активістів із 180 країн світу у третю суботу вересня. «Побачив? Прибери» – це головний девіз екологічного руху. Участь у акції беруть люди, незалежно від їхнього віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.