Відбувся I-й Чемпіонат області з пішохідного туризму серед працівників освіти у закритих приміщеннях.
Проходили змагання у Стрибізькому ліцеї Курненськох громади.
Участь брали збірні команди працівників загальної, загально-середньої та позашкільної освіти Житомирщини.
Команда обласного Центру дитячої та юнацької творчості виборола 2-ге командне місце.

Як зазначила керівник КЗПО “Обласний Центр дитячої та юнацької творчості” Марія Бовсуновська, такі заходи популяризують спортивний туризм серед працівників освіти та дають неабиякий досвід: “Чемпіонат області з пішохідного туризму у закритих приміщеннях серед освітян проводиться вперше. Звісно, я, як керівник закладу освіти, хотіла взяти участь у цих змаганнях у складі збірної команди від нашого Центру. Це – неоціненний новий досвід, можливість випробувати власні сили та отримати масу позитивних емоцій. Дякуємо Збройним Силам України за можливість працювати, займатися спортом та брати участь у таких заходах!”

