11-12 листопада пройде Чемпіонат області з пішохідного туризму серед працівників освіти

11-12 листопада відбудеться I-й Чемпіонат області з пішохідного туризму серед працівників освіти в закритих приміщеннях.

Захід проводиться з метою популяризації спортивного туризму серед працівників освіти, навчання та підвищення інструкторської майстерності вчительських кадрів, обміну досвідом роботи туристських гуртків.

Участь у Чемпіонаті беруть збірні команди працівників загальної, загально-середньої та позашкільної освіти.

Проводяться змагання у приміщенні Стрибізького ліцею Курненської сільської ради.