Фоточелендж «Мирного Великодня!», проведений обласним Центром позашкілля, тривав впродовж двох тижнів.
З-поміж авторів робіт – здобувачі освіти закладів загальної середньої і позашкільної освіти та керівники гуртків центрів дитячої та юнацької творчості Житомирської області.
До творчої ініціативи долучилося понад 500 учасників із 30 територіальних громад. Про це повідомила заступник директора з навчально-методичної роботи Наталія Пантус.
«Упродовж двох тижнів сторінка фейсбуку КЗПО «Обласний Центр ДЮТ» Житомирської обласної ради була наповнена світлинами творчості учнів та вихованців освітніх закладів Житомирщини. Фоточелендж «Мирного Великодня» об’єднав усіх у прагненні миру, світла і добра. Учасники працювали над створенням індивідуальних та колективних робіт – писанок, мальованок, витинанок, тематичних великодніх композицій та вітальних листівок, частина яких була надіслана на підтримку воїнам збройних сил України», – розповіла Наталія Пантус.
Разом до перемоги!














Більше фото на сторінці у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/creativity.zh