Команда Житомирщини успішно виступила на .Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту ( NS – моделі до 600 мм) ( IV ранг).
Захід проходив на Тернопільщині, у місті Заліщики. Змагалися діти і дорослі спортсмени у чотирнадцяти класах моделей.

Збірна команда вихованців закладів позашкільної освіти нашої області виборола у розділі “юніори” дві золоті та одну срібну медалі. А також у змаганнях від Федерації судномодельного спорту України ще дві золоті та одну срібну медалі.

У командному заліку команда Житомирської області зайняла ІІ місце.

Вітаємо наших юних судномоделістів та їх наставника Володимира Василенка із успішними виступами на змаганнях.
Висловлюємо щиру подяку за спонсорську підтримку учасників змагань житомирянину ФОП Андрію Томчуку.