4 листопада 2021 року у комунальному закладі позашкільної освіти «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради у дистанційному форматі відбудеться семінар-практикум для керівників гуртків інформатики закладів загальної середньої та позашкільної освіти на тему «Використання сучасних інформаційних технологій у навчальному процесі».
Підключитися до семінару-наради можна за посиланням:
https://meet.google.com/pxd-ygcy-muh
Початок роботи семінару-практикуму о 14.00.