Пісня “Доброго вечора, ми з України!” у виконанні рою “Вільні козаки”

Доброго вечора, ми з України!

Національно-патріотична пісня у виконанні рою “Вільні козаки”. Діти підтримують українську армію та свій незламний вільний український народ🇺🇦

Виступ підготували керівник рою Вадим Башинський та педагог-організатор Наталія Башинська. Постановкою вокалу займалася Ольга Ошатюк.