Представники обласного Центру ДЮТ взяли участь у обговоренні роботи МАН у воєнний час

Житомирський обласний Центр дитячої та юнацької творчості приєднався до обговорення питань щодо організації освітнього процесу МАН у період воєнного стану, а також реалізації всеукраїнських та міжнародних масових заходів з дітьми на 2022 рік.

Онлайн-зустріч відбулася 5 квітня 2022 року на платформі Zoom.

У заході взяли участь начальник відділу позашкільної освіти та виховної роботи Міністерства освіти і науки України Алла Середницька та генеральний директор директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН Олег Єресько.

Від обласного Центру дитячої та юнацької творчості до зустрічі приєдналися заступник директора з навчально-методичної роботи Наталія Пантус та методист науково-дослідницького відділу Олена Іщук.