Освітяни Житомирщини змагалися у пішохідному туризмі

Відбувся 4-й Чемпіонат Житомирської області із пішохідного туризму у закритих приміщеннях серед працівників освіти. Захід проходив на базі Стрибізького ліцею Курненської територіальної громади.

Участь у Чемпіонаті брали збірні команди педагогічних працівників закладів позашкільної та загальної середньої освіти.

Змагалися освітяни на дистанції «Смуга перешкод» особисто-командна і «Смуга перешкод» (зв’язки).

У загальнокомандному заліку І місце виборола команда Брусилівської ТГ (Брусилівська ДЮСШ), ІІ місце здобули освітяни Стрибізького ліцею Курненської ТГ, а ІІІ місце – у команди Звягельської ТГ.

Дякуємо за спонсорсько-організаційну у придбанні подарунків та нагородних матеріалів ФСТ «Спартак», ГО «Захист України», ГО «Федерація військово-прикладних видів спорту України».