Організація дозвілля і відпочинку у літній період

З початком літніх канікул обласний Центр дитячої та юнацької творчості розпочав роботу з організації дозвілля та оздоровлення дітей в умовах воєнного стану.

Майстер-класи, творчі лабораторії та майстерні, воркшопи, спортивні заходи та краєзнавчі екскурсії супроводжуються психологічною підтримкою, розвитком духовності, національної свідомості та патріотизму.

Заходи здійснюються на базі Центру, а також у загальноосвітніх закладах Житомира. Педагоги розробили цікаву щоденну програму не лише для місцевих вихованців, а й для внутрішньо переміщених дітей з інших областей України.

Впродовж тижня керівники гуртків та працівники Центру вже виготовили листівки «Повітряні кулі мрій», зробили плакати з назвами та девізами окремих днів, організували активний відпочинок слеклайн, який полягає у ходінні по натягнутій стропі. У техніці паперової пластики діти створили веселих жирафів, тендітних фей та театральні чарівні маски. А ще – мали можливість опановувати артикуляційну гімнастику та брати участь у тренінгу із акторської майстерності.

У перший тиждень роботи із дітьми працювали методисти та керівники гуртків обласного Центру позашкілля Марія Завірюха, Денис Константинов, Юлія Кеснер, Віта Хомяк, Юлія Геля, Оксана Трухній, Софія Купневич та Владислав Мельничук.

Приєднуйтеся до оздоровчих та пізнавальних занять! Творчий десант Центру ДЮТ створить яскравий настрій Вашим діткам та спробує відволікти від важких реалій війни.