Нарада із керівниками гуртків декоративно-ужиткового мистецтва

У комунальному закладі позашкільної освіти «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості відбулася нарада із керівниками гуртків декоративно-ужиткового мистецтва.

Під час заходу присутні обговорили план проведення творчих конкурсів у 2022 році.

«У наступному році заплановано проведення 16 виставок-конкурсів. Частина з них – декоративно-прикладної творчості. Зокрема, це – «Космічні фантазії», «Великодні писанки», «Поліські візерунки», «Іграшковий дивосвіт», «Осінні фантазії», «Декоративний розмай», «Паперовий світ», «Зимова казка». Окрім цих конкурсів, є можливість відновити 2 заходи: «Нове життя старим речам» та «Моделювання одягу», – звернулася до присутніх заступник директора із навчально-методичної роботи КЗПО «Обласний Центр ДЮТ» Наталія Пантус.