Відбувся обласний інтелектуальний конкурс юних хіміків.
За звання кращих знавців хімії змагалися п’ять команд, кожна з яких спробувала себе у ролі доповідача, опонента і рецензента. Порядок виступів та ролей визначали жеребкуванням.

Учасники розглядали найрізноманітніші теми — від унікальності та універсальності звичної нам води до можливості існування планети без використання заліза. А ще конкурсанти доповнювали свої розповіді наочними матеріалами, особливо цікавими були відео з демонстрацією проведених дослідів.
Член журі конкурсу, професорка та завідувачка кафедри технологій, медичної діагностики, реабілітації та здоров’я людини Житомирського медичного інституту Ольга Заблоцька, зокрема, зауважила, що незалежно від результатів турніру, кожен з учасників уже є переможцем: «Сьогодні ви проявили себе справжніми знавцями хімії – цієї важливої науки про речовини. Розглядали питання, які виходять далеко за межі шкільної програми. Нехай ваш інтерес до хімії лише посилюється, а цей конкурс стане поштовхом до нових звершень».
За результатами конкурсу ІІІ місце посіла команда «Лігандні леви»Наукового ліцею “Житомирська політехніка”, ІІ місце – команда «Олімп» Черняхівського ліцею №2, а лідером турніру стала команда «Графен» з міста Бердичева і саме вона представлятиме Житомирську область на всеукраїнському етапі турніру.