Участь у турнірі взяли шість команд. За умовами конкурсу кожна з команд під час інтелектуальних боїв спробувала себе у ролі Доповідача, Опонента і Рецензента.
Організатори заздалегідь надали учасникам для розв’язання комплект завдань, за якими вони готувалися до турніру.

«Запитання були цікаві, актуальні. Зокрема, розглядали проблему утилізації медичних масок, військового металобрухту. Жваве обговорення у команд викликала тема ефективного камуфляжу, де учасники пропонували індивідуальні сполуки або суміші, введення яких до складу екіпірування суттєво зменшує помітність людини для тепловізора». – розповідає член журі конкурсу, викладач вищої категорії біології, екології та хімії Житомирського медичного інституту Житомирської обласної ради Інна Пірожкова.
Оксана Мельник, член журі , кандидат педагогічних наук, викладач хімічних дисциплін Житомирського базового фармацевтичного фахового коледжу Житомирської обласної ради: «Є аспекти, що розглядаються у шкільній програмі, але є теми, що виходять за її межі. І це – позитивно, бо спонукає нашу молодь шукати додаткову інформацію, та, власне, і викладачів також – постійно рухатися вперед. Запитання – змістовні, глибокі, що вимагають і творчого підходу, наближуючи учнів до такого поняття, як «наука».

За результатами конкурсу І місце виборола команда «Графен», Бердичіська ТГ.
ІІ місце у команди «Хімічні віртуози», Житомирська ТГ.
ІІІ місце зайняла команда «Оріон», Черняхівська ТГ.
«Команди просто неймовірні, всі – молодці. Велика подяка і учасникам, і їх керівникам за таку титанічну працю і за можливість побачити сьогодні справді цікаву інтелектуальну боротьбу. Радісно бачити дітей, які прагнуть вчитися, досліджувати, експерементувати. Це дуже цінно для нашої держави», – ділиться враженнями член журі конкурсу, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри наук про Землю Державного університету «Житомирська політехніка» Олена Герасимчук.

Переможці представлятимуть Житомирщину на Всеукраїнському турніру юних хіміків.