26 серпня 2021 року на базі Ліцею № 11 міста Новограда-Волинського відбувся тематичний івент «Досвід і перспективи роботи в МАН» до Великої педагогічної ради «Шукаємо сенси в освіті разом!».
Колектив Житомирського територіального відділення МАН України відвідав Новоград-Волинський і зустрівся з педагогами – керівниками науково-дослідних робіт, досліджень і проєктів здобувачів освіти, координаторами відбіркових етапів конкурсу-захисту МАН.

Методистки Вікторія Хом’як і Катерина Басюк представили аудиторії наочні матеріали, зокрема, про нововведення в конкурсі-захисті МАН України (постер, наукова конференція) і лайфхаки, як до них підготуватися, академічну доброчесність, про оновлені дистанційні формати організації пронаукового конкурсу в 2021 році.
«Ми також зустрілися з вчителями, які вже мають творчу практику наставництва для учнів-учених, науково-дослідної співпраці з ними. Тому від зустрічі виникло враження, що ми обмінюємося досвідом. І це цікаво, продуктивно та перспективно, тим паче, напередодні нового навчального року», – коментує захід Катерина Басюк.
Житомирська МАН дякує за запрошення Комунальній установі «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», зокрема, директорці Світлані Бондарчук, за гостинність – педагогічній команді Ліцею № 11, за плідну й успішну співпрацю – кожному Вчителю, який поза уроками, поза школою віднаходить можливості, згуртовує учнів і мотивує до пізнання світу та себе в ньому через оптику наукових досліджень!
