До 15 січня триває прийом робіт на обласний етап Фотовиставки  «Україна – це ми!»

Захід відбудеться 19 січня, приурочений він Дню Соборності України.

Формат виставки – заочно-дистанційний. Умовами заходу передбачено обмін фотографіями/привітаннями між учасниками Фотовиставки через зручні та доступні соціальні мережі.

На участь у Фотовиставці надсилаються творчі індивідуальні та колективні чорно-білі і кольорові якісні фотографії, які в художній формі відтворюють задум автора. Конкурсні роботи мають відповідати тематиці, бути оригінальними, відповідати вимогам заходу.

За бажанням учасники можуть додати анотацію про історію Дня Соборності України, концепцію роботи та власні дослідження.

На обласний етап, приймається не більше п’яти робіт від територіальної громади.

Обробка персональних даних здійснюється відповідно до законодавства про захист персональних даних.

Фотографії, анотація, привітання, заявка та вся необхідна документація для обласного етапу надсилається на електронну адресу: ocnttum@ukr.net до
15 січня 2024 року.

Фотороботи оцінюються за критеріями:

відповідність тематиці заходу;

ідея роботи (задум автора, якщо такий є, авторська позиція, вплив за рівнями сприйняття: емоційно, образно, раціонально);

композиційне рішення (правильно заповнений кадр);

технічна майстерність (різкість зображення, правильність експозиції, робота зі світлом, колірний баланс);

використання технічних прийомів (довгі та короткі витримки, зйомку з проводкою, зумування на довгих витримках, синхронізації за другою шторкою, світла і темна тональності, тощо).