Дню музеїв приурочили обласний конкурс відеовізитівок музеїв освітніх закладів

Захід проходить з метою презентації роботи музеїв та візуалізації їх пізнавально-освітнього простору, налагодження комунікації з відвідувачами, зацікавлення дітей та молоді у розвитку музейної діяльності, розвитку іміджевої складової музеїв при освітніх закладах у територіальних громадах.

Учасники представляли військово-історичні, етнографічні музеї, музеї історії населених пунктів та інші.

У відеовізитівці учасники розповідали про музей, його історію, профіль, особливості тематичних експозицій, провідні напрями та форми роботи, які привертають увагу до діяльності музею.

За результатами конкурсу абсолютну перемогу здобув учень Ружинського ліцею Андрійчук Владислав, представивши історико-краєзнавчий музей свого навчального закладу.

І місце отримали учні Пулинського ліцею – Кравченко Марія, Грабовська Єлизавета, Васильчук Тетяна.

Результати: